11 października 2019

11 października 2019

Jesienne klimaty – kolorowe liście, dyniowe lampiony, aromatyczne ciasto cynamonowo – dyniowe – stanowiły wyjątkową oprawę październikowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Imielnie. Dłuższe wieczory i pogoda sprzyjająca temu, by otulić się w ciepły koc i poczytać ciekawą książkę, sprawiły, że Klubowiczki wybrały na spotkanie trzy różne tytuły. „Piękny drań” Christiny Lauren, „Taka karma czy głupie serce”  Laury Norton oraz „Ściana sekretów. Wiem, kto go zabił” Tany French to bardzo odmienne rodzaje literatury, dlatego ciężko jednoznacznie stwierdzić, która z pozycji klubowiczom podobała się najbardziej. Każda z omawianych książek miała w sobie coś wyjątkowego. Pożądanie i erotyzm z „Pięknego drania”, duża dawka optymizmu i humoru z „Takiej karmy…” oraz nierozwikłana tajemnica i ciągłe napięcie ze „Ściany sekretów” – może połączenie tych wszystkich elementów stworzyłoby powieść idealną?? Pytanie to pozostawimy czytelnikom.