Dzień Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Imielnie

Dzień Pluszowego Misia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Imielnie

25 listopada w Bibliotece odbyły się warsztaty z okazji Dnia Pluszowego Misia. Chętnych było bardzo dużo, niestety ilość miejsc ograniczona. Spotkanie rozpoczęło się krótkim quizem na temat wiedzy o misiach występujących w popularnych bajkach. Następnie dzieci wykonywały ozdoby w postaci papierowego misia. Wszystkie prace były wyjątkowe i pokazywały niesamowitą pomysłowość. W ten wyjątkowy dzień dla Pluszowego Misia nie mogło zabraknąć prezentów. Zabawa „Prezent dla Misia” była niezwykle kreatywna – dzieci miały zamienić się w wybrany prezent wyskakujący z pudełka. Świetną rozrywką zarówno dla dzieci jak i ich mam okazał się drużynowy quiz interaktywny. Na koniec dzieciaki dostały słodkie upominki w postaci małych misiów.