ul. Cmentarna 7A, 28-313 Imielno
41 385 14 62
biblioteka@imielno.pl

Gramy w zielone ,,𝗞𝗹𝗶𝗺𝗮𝘁 𝗻𝗮 𝗱𝗼𝗯𝗿ą 𝗸𝘀𝗶ąż𝗸ę”

Biblioteka Imielno

Gramy w zielone ,,𝗞𝗹𝗶𝗺𝗮𝘁 𝗻𝗮 𝗱𝗼𝗯𝗿ą 𝗸𝘀𝗶ąż𝗸ę”

Gminna Biblioteka Publiczna w Imielnie uczestniczy w konkursie ,,𝗞𝗹𝗶𝗺𝗮𝘁 𝗻𝗮 𝗱𝗼𝗯𝗿ą 𝗸𝘀𝗶ąż𝗸ę” realizowanym we współpracy z 𝗪𝘆𝗱𝗮𝘄𝗻𝗶𝗰𝘁𝘄𝗲𝗺 𝗪𝗶𝗱𝗻𝗼𝗸𝗿ą𝗴.

W ramach projektu pn. ,,𝗚𝗿𝗮𝗺𝘆 𝘄 𝘇𝗶𝗲𝗹𝗼𝗻𝗲”🌳🌳 𝟭𝟳 𝗸𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. biblioteka zorganizowała warsztaty pn. ,,𝗣𝗿𝘇𝘆𝗷𝗮𝗰𝗶𝗲𝗹𝗲 𝗽𝗹𝗮𝗻𝗲𝘁𝘆”🌏 dla dzieci, którym los planety nie jest obojętny.

Dzieci zapoznały się z historią Vanji, która jest główną bohaterką książki ,,Znikająca chata”. W bibliotece też czekał na nich list👝 od 𝗣𝗹𝗮𝗻𝗲𝘁𝘆 𝗭𝗶𝗲𝗺𝗶𝗮🌍🌏🌎. Uczestnicy otrzymali legitymacje i odznaki, dzięki którym mogli poczuć się jak prawdziwi detektywi🔎🔎🔎. 𝗠𝗮𝗹𝗶 𝗗𝗲𝘁𝗲𝗸𝘁𝘆𝘄𝗶 z ogromnym zapałem rozpoczęli przygodę z wielką zagadką❓❓❓, o której rozwiązanie poprosiła ich 𝗭𝗜𝗘𝗠𝗜𝗔🌏🌎🌍. Przyjaciele planety podjęli wyzwanie i rozwikłali zagadkę, która doprowadziła ich do szyfru, dzięki któremu otworzyli ukrytą między książkami skrzynkę🧰. Skrzynka zawierała wiadomość z prośbą aby dzieci dotarły do jak największej ilości osób zachęcając ich do dbania o nasze środowisko🌳🌳🌳. Każdy uczestnik🙋🙋‍♀️ zaproponował swoje hasło pokazujące jak możemy chronić ziemię.

✅Dzieci obejrzały krótką bajkę pt. ,,𝗟𝗲ś𝗻𝗮 𝘄𝘆𝗰𝗶𝗲𝗰𝘇𝗸𝗮”, która pokazała dobre✅ i złe❌ zachowania w lesie🌳🌲🌳.

𝗠ł𝗼𝗱𝘇𝗶 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗷𝗮𝗰𝗶𝗲𝗹𝗲 𝗽𝗹𝗮𝗻𝗲𝘁𝘆 𝗽𝗼𝗱𝗲𝗷𝗺𝘂𝗷ą𝗰 𝘄𝘆𝘇𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮, 𝗱𝗼ł𝗼ż𝘆𝗹𝗶 𝘀𝘄𝗼𝗷ą 𝗰𝗲𝗴𝗶𝗲ł𝗸ę 𝗱𝗼 𝗲𝗱𝘂𝗸𝗮𝗰𝗷𝗶 𝗲𝗸𝗼𝗹𝗼𝗴𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷 𝗶 𝘀𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷 𝗺ł𝗼𝗱𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗼𝗸𝗼𝗹𝗲𝗻𝗶𝗮.

Udział w warsztatach umożliwił dzieciom lepiej zrozumieć i zaangażować się w ochronę naszej planety.

𝗝𝗮𝗸 𝗽𝗶ę𝗸𝗻𝗶𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁 𝗯𝘆ć 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗷𝗮𝗰𝗶𝗲𝗹𝗲𝗺💁‍♂️💁‍♀️ 𝗽𝗹𝗮𝗻𝗲𝘁𝘆! 🌳🌳🌳

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content