ul. Cmentarna 7A, 28-313 Imielno
41 385 14 62
biblioteka@imielno.pl

NOC BIBLIOTEK 2020

Biblioteka Imielno

NOC BIBLIOTEK 2020

Zapraszamy do udziału w NOCY BIBLIOTEK 2020. W związku z sytuacją w kraju i wprowadzonymi ograniczeniami wydarzenia będą odbywały się w sieci.

POKAŻ SWÓJ KLIMAT NA CZYTANIE
Formularz dostępny poniżej pozwala na przesłanie do biblioteki zdjęcia, na którym pokazujemy w jakim klimacie czytamy. Prosimy też o określenie tegoż klimatu w jednym lub kilku słowach. Z przesłanych odpowiedzi utworzymy kolaż, który ukazuje nasze klimatyczne czytanie. Czekamy do poniedziałku (12.10.2020).

https://forms.gle/dXmhCd8sqx19YqKp9

„Jakub, Mimmi i gadające psy” – film na Noc Bibliotek!
Nocy Bibliotek towarzyszy w tym roku film „Jakub, Mimmi i gadające psy”, 2019, oparty na książce łotewskiej pisarki Luize Pastore „Maskackas stasts” (niewydanej jeszcze w Polsce), koprodukcja łotewsko-polska w reżyserii Edmundsa Jansonsa (Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi).
Aby obejrzeć film należy kliknąć tutaj i skontaktować się z biblioteką w spawie otrzymania hasła (dostęp dla 100 użytkowników).
Czas trwania filmu: 70 minut.

ZAKODOWANA KRZYŻÓWKA
Poniżej znajduje się krzyżówka związana z tematem tegorocznej Nocy Bibliotek. Pod krzyżówką zamieszczone są małe podpowiedzi, ale żeby je zrozumieć należy pomóc sobie kodami QR, które umieściliśmy na osobnej planszy.
Aplikację do skanowania kodów QR możecie pobrać z tego linku lub skorzystać z każdej innej 🙂

Zdjęcie poprawnie wypełnionej krzyżówki prosimy przesyłać na adres mailowy biblioteki (biblioteka@imielno.pl) lub za pomocą messengera do dnia 12 października 2020 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content