ul. Cmentarna 7A, 28-313 Imielno
41 385 14 62
biblioteka@imielno.pl

Podsumowanie ,,Nocy Bibliotek” 2023

Biblioteka Imielno

Podsumowanie ,,Nocy Bibliotek” 2023

Noc bibliotek

Tegoroczna ,,Noc Bibliotek” 2023 w Imielnie dobiegła końca.  Spotkanie rozpoczęliśmy od wykonania plakatu zachęcającego do obejrzenia wzruszającego filmu familijnego ,,Moja mama Gorylica”, który cieszył się ogromnym powodzeniem. Uczestnicy w nocnym klimacie przy popcornie  z zaciekawieniem obejrzeli losy Gorylicy i jej adoptowanej córki. W ramach przeprowadzonej akcji rozwiązywaliśmy różne zagadki związane z filmem. Dzieci chętnie uczestniczyły w grach i zabawach interaktywnych, układały puzzle, wypełniały ankietę w postaci chmury wyrazowe przedstawiająca odpowiedzi na pytanie “𝙕 𝙘𝙯𝙮𝙢 𝙠𝙤𝙟𝙖𝙧𝙯𝙮 𝙨𝙞𝙚̨ 𝙉𝙤𝙘 𝘽𝙞𝙗𝙡𝙞𝙤𝙩𝙚𝙠?”  

 Nie zabrakło również projekcji filmu “Pamiętniki Tatusia Muminka”, który dostarczył nam mnóstwo radości i uśmiechu.  Natomiast dla osób starszych został zorganizowany wyjazd do kina na komedię, która wzbudziła wiele pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólną noc pełną kreatywności i zabawy. Dzięki Wam ta noc była wyjątkowa!
Już teraz zacieramy ręce, z niecierpliwością czekając na kolejne takie wydarzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content