Spotkanie autorskie z Agnieszką Walczak – Chojecką

Spotkanie autorskie z Agnieszką Walczak – Chojecką

Zdjęcia pisarki i osób będących na spotkaniu autorskim

19 kwietnia 2023 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Imielnie odbyło się spotkanie z pisarką Agnieszką Walczak – Chojecką. Autorka powieści obyczajowych goszczących na listach bestsellerów i scenarzystka. Tłumaczyła z języka serbskiego, współpracowała z Radiem Belgrad, III programem Polskiego Radia, czasopismami muzycznymi. Przez wiele lat zarządzała marketingiem i komunikacją w dużych korporacjach. Od 2012 roku zajmuje się zawodowo pisaniem. Saga Bałkańska: ”Nie czas na miłość”, ”Nie czas na zapomnienie” i „Nie czas na pożegnanie” to cykl bardzo dobrze znany czytelnikom. Ostatnia powieść autorki pt. „Chłopak dla teściowej” określana jest mianem romantycznej komedii pomyłek. Miłość, humor, podróże, historie wojenne, trudne tematy – to wszystko znajdziemy w powieściach Pani Agnieszki. Autorka zdradziła jak powstawały jej książki, opowiadała o losach swoich bohaterów, czytała wybrane fragmenty powieści. Z chęcią odpowiadała również na pytania czytelniczek.