ul. Cmentarna 7A, 28-313 Imielno
41 385 14 62
biblioteka@imielno.pl

“Znajdziesz mnie w bibliotece”

Biblioteka Imielno

“Znajdziesz mnie w bibliotece”

Gminna Biblioteka Publiczna w Imielnie serdecznie zaprasza wszystkich czytelników do wspólnego świętowania Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który rozpoczyna się 8 maja Dniem Bibliotekarza i trwa do soboty 15 maja. Tydzień Bibliotek to ogólnopolska akcja organizowana od wielu lat przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Głównym celem akcji jest promowanie czytelnictwa. Każdego roku organizowaliśmy imprezy w naszej placówce, obecnie ze względu na sytuację chcemy przenieść nasze działania do sieci. Tegoroczne hasło akcji brzmi „ Znajdziesz mnie w bibliotece”. Zachęcamy do zabawy w naszej wirtualnej przestrzeni!

Zobaczcie o dla Was przygotowaliśmy!

10 maja 2021 o godzinie 16.30 odbędzie się stacjonarne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Będzie ono poświęcone twórczości Cypriana Kamila Norwida i Kamila Baczyńskiego, którzy zostali ogłoszeni patronami roku 2021.

Rozwiąż rebusy a dowiesz się kogo lub co możesz spotkać w bibliotece” – odpowiedziami dzielimy się w komentarzu na naszym Fanpage lub na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej.

Krzyżówka interaktywna – opisy haseł widoczne po kliknięciu w numery pól.

Film stworzony z myślą o naszych wspaniałych czytelnikach. Zgodnie z tegorocznym hasłem Tygodnia Bibliotek, to właśnie Was zawsze można znaleźć w Bibliotece. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami! Miłego oglądania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content